close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • SPRAWY PASZPORTOWE

 • W sprawie złożenia wniosku paszportowego należy skontaktować się telefonicznie lub poprzez pocztę elektroniczną tel. 00966 11 4549274 lub 11 4508889 lub 11 454 9089. E-mail: riyadh@msz.gov.pl , riyadh.consul@msz.gov.pl

   

  Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło nowa usługę w serwisie www.obywatel.gov.pl pod nazwą „Sprawdź, czy Twój paszport jest gotowy”. Usługa ta umożliwia sprawdzenie statusu sprawy paszportowej i jest dostępna pod adresem: https://obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice/sprawdz-czy-twoj-paszport-jest-gotowy. Usługa pobiera informacje bezpośrednio z Centralnej Ewidencji Wydanych i Unieważnionych Dokumentów Paszportowych zatem status sprawy paszportowej prezentowany jest bez zbędnych opóźnień.

  Nowa usługa została uruchomiona w miejsce dotychczasowego Paszportowego Portalu Informacyjnego - www.paszporty.msw.gov.pl. Domena ta będzie utrzymywana przez MSW z tą różnicą, że obecnie kieruje do działu informacji paszportowej w serwisie www.msw.gov.pl (informacje o dokumentach paszportowych dostępne są na stronie www.msw.gov.pl w dziale informacje paszportowe pod adresem https://msw.gov.pl/pl/sprawy-obywatelskie/informacje-paszportowe/ oraz w serwisie www.obywatel.gov.pl w dziale wyjazd za granicę pod adresem: www.obywatel.gov.pl/wyjazd-za-granice).

   

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: