close

 • Być wiernym Ojczyźnie mej, Rzeczypospolitej Polskiej

   

 • AKTUALNOŚCI

 • 14 maja 2017

  W dniu 12.05 br. w rezydencji polskiego ambasadora w Rijadzie miał miejsce koncert fortepianowy muzyki polskiej i czeskiej w wykonaniu czeskiego pianisty Martina Hršela.

  Ambasada RP w Rijadzie zorganizowała imprezę promujące kulturę polską w Arabii Saudyjskiej w ramach Miesiąca Kultury Europejskiej organizowanego tradycyjnie w maju przez Delegaturę Unii Europejskiej przy współpracy placówek państw członkowskich. 

  W dniu 12.05 br. w rezydencji polskiego ambasadora w Rijadzie miał miejsce koncert fortepianowy muzyki polskiej i czeskiej w wykonaniu czeskiego pianisty Martina Hršela. Imprezę zorganizowano we współpracy z placówką Republiki Czeskiej w Rijadzie. Wykonawca grał utwory F. Chopina oraz kompozytorów czeskich. Występ zgromadził 100-osobową publiczność, którą stanowili przedstawiciele saudyjskich instytucji publicznych, biznesu, korpusu dyplomatycznego oraz społeczności obu krajów pracujących w stolicy królestwa. Interpretacja czeskiego pianisty spotkała się z bardzo życzliwym przyjęciem.

  koncert (1)
  koncert (2)
  koncert (3)
  koncert (4)
  koncert (5)
  koncert (6)
  koncert (7)
  koncert (8)

  Drukuj Drukuj Podziel się treścią: